Hakkımızda

Çizim indir ilk olarak 2007 yılında ''Bilgi Paylaştıkça Büyür felsefesi'' ile AutoCADokulu.Net Portal ve forum sitesi ile uzun yıllar boyunca Türkiye'de eğitim ve çizim sitesi olarak hizmet vermiştir.

2012 Yılında Autodesk firmasının dünya genelinde markasını taşıyan tüm alan adlarını geri çağırması,  sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte forum sitelerine ilginin düşmesiyle birlikte kapanmıştır.

2003 yılından itibaren  Çizim ve Eğitim sektöründeki tecrübeleri ile birlikte  Kurucusu Bünyamin Katırcı tarafından 2013 yılında  cizimindir.com alan adı satın alınmış aynı yıl faaliyetlerine başlamıştır.

2013 Yılında Wordpress yazılımı ile başladığı serüveni teknolojinin ve şartların gelişmesiyle birlikte kendi özel yazılımı kullanmaktadır.

 

Çizim indir, CNC çizim, Lazer Çizimleri vektörel çizimindir Dwg indir,DXF indir,Cnc ve Lazer çizimi,Free Vectors for Laser Cutting,Ücretsiz Lazer Çizimleri - Dwg indir - Cnc ve Mobilya Çizimleri Free Vectors Laser Cutting Cdr Dxf indir Free DXF rölyef Vektörel Çizim indir
Copyright © 2022 Çizimindir. All rights reserved.