Teslimat ve İade

Geri ödemeler hakkında: Premium üyeliğiniz etkinleştirildiğinde ve 15 gün içinde herhangi bir kaynak indirmediyseniz, müşteri hizmetlerine geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. bilgi@cizimindir.com veya iletişim adresinden geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.ve iptal talebinizi ilettikten sonra 3 iş günü içinde geri ödeme yapacağız (tatil olması durumunda ertelenecektir).

Geri ödemenin nasıl işleneceği, orijinal ödeme yönteminize bağlıdır: Kredi veya banka kartıyla ödeme yaparsanız, geri ödeme kartı veren bankaya gönderilir ve kartı veren banka tarafından işleme alınır. Kredi limitinin ne zaman kaydedileceği ve hesabınıza harcanan ödemenin tutarı ile ilgili sorularınız için lütfen kartı veren banka ile iletişime geçin. Banka havalesi ve yerel ödeme yöntemleri geri ödemeleri desteklemez.

Geri ödeme politikasını karşılıyorsanız, geri ödeme cizimindir müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çizim indir, CNC çizim, Lazer Çizimleri vektörel çizimindir Dwg indir,DXF indir,Cnc ve Lazer çizimi,Free Vectors for Laser Cutting,Ücretsiz Lazer Çizimleri - Dwg indir - Cnc ve Mobilya Çizimleri Free Vectors Laser Cutting Cdr Dxf indir Free DXF rölyef Vektörel Çizim indir
Copyright © 2022 Çizimindir. All rights reserved.